Aktuality

Zásuvka AvanTech YOU očarí dokonalú krásou priamočiarych línií tenkých bočníc.
A tiež možnosťou úspešne realizovať vlastné nápady: vďaka mnohým variantom individualizácie a flexibilite dizajnu, farieb, tvarov a materiálov. Atraktívne kontrasty možno tvoriť dekoratívnymi profilmi, DesignCape
a výplňami Inlay,

PerfectSense Matt sa so svojou prvotriednou kvalitou odlišuje od ostatných nábytkových povrchov a je so svojím matným, zamatovým povrchom úplne v súlade so súčasnými trendmi: kombinuje teplý vzhľad a príjemný pocit na dotyk. Povrch PerfectSense Matt má vďaka špičkovej technológii výroby ochranu proti odtlačkom prstov.

Kronospan

26.04.2020

V snahe dodržať záväzok neustále absorbovať dizajnové trendy z celého sveta, Vám nová kolekcia Trends 20/21 prináša celú radu nových atraktívnych dekorov. Dekory majú výraznejší charakter, realistickejšiu štruktúru a sfarbenie, pričom sa snažía o to, aby doskám vdýchli život.

Nahliadnite už teraz do novej EGGER kolekcie dekoratívnych materiálov.
Nová kolekcia EGGER, prichádzajúca na trh vo februári 2020, vám ponúkne rad starostlivo vybraných trendových a zladených dekorov, produktov a nových služieb pre realizáciu vašich výnimočných projektov.

LDTD (laminované drevotrieskové dosky), známe aj ako melamínky, ktoré vďaka vysokej kvalite vstupných materiálov a použitia najmodernejších lisov garantujú inovatívny, technický a estetický výsledok. Kreativita a dynamickosť výrobcu SM´art prispievajú k jedinečnosti LDTD.

HPL FENIX ntm. je novinka - v stolárskej výrobe používaný ako moderná vysoko kvalitná porchová vrstva nábytkových dielov s vysokou životnosťou a špeciálnymi úžitnými vlastnosťami.
Kompaktné dosky FENIX ntm. sú novým materiálom využívaným v moderných kuchyniach na pracovné dosky, ostrovčeky, stolové dosky a zásteny.FENIX je kolekcia HPL a HPL...

Novinky z výstavy Interzoom 2017 Grass VIONARO ID je nový systém zásuviek, ktorý ponúka najvyššiu mieru individulity vďaka doplnkovým dizajnovým prvkom.

Nová generácia LED osvetlenia Loox obsahuje rad nových prvkov a vylepšení.
Medzi najvýznamnejšie zmeny patrí kompletné prepracovanie celého systému za účelom využitia viacerých výkonných svetiel. Ďalej výrazné rozšírenie farebných variantov (dizajnu) svietidiel, napr. Pri type LED 2025/2026 ponúkame aktuálne 7 farebných prevedení vrátane trendových...