Aktuality

LDTD (laminované drevotrieskové dosky), známe aj ako melamínky, ktoré vďaka vysokej kvalite vstupných materiálov a použitia najmodernejších lisov garantujú inovatívny, technický a estetický výsledok. Kreativita a dynamickosť výrobcu SM´art prispievajú k jedinečnosti LDTD.

HPL FENIX ntm. je novinka - v stolárskej výrobe používaný ako moderná vysoko kvalitná porchová vrstva nábytkových dielov s vysokou životnosťou a špeciálnymi úžitnými vlastnosťami.
Kompaktné dosky FENIX ntm. sú novým materiálom využívaným v moderných kuchyniach na pracovné dosky, ostrovčeky, stolové dosky a zásteny.FENIX je kolekcia HPL a HPL...

Nová generácia LED osvetlenia Loox obsahuje rad nových prvkov a vylepšení.
Medzi najvýznamnejšie zmeny patrí kompletné prepracovanie celého systému za účelom využitia viacerých výkonných svetiel. Ďalej výrazné rozšírenie farebných variantov (dizajnu) svietidiel, napr. Pri type LED 2025/2026 ponúkame aktuálne 7 farebných prevedení vrátane trendových...

Novinky z výstavy Interzoom 2017 Grass VIONARO ID je nový systém zásuviek, ktorý ponúka najvyššiu mieru individulity vďaka doplnkovým dizajnovým prvkom.