file:///C:/Users/Miro/Downloads/pinterest-f50d5.html

Nová generácia Loox LED

02.03.2018

Nová generácia LED osvetlenia Loox obsahuje rad nových prvkov a vylepšení.
Medzi najvýznamnejšie zmeny patrí kompletné prepracovanie celého systému za účelom využitia viacerých výkonných svetiel. Ďalej výrazné rozšírenie farebných variantov (dizajnu) svietidiel, napr. Pri type LED 2025/2026 ponúkame aktuálne 7 farebných prevedení vrátane trendových farieb ako sú čierna, biela alebo antracit. Zákazník vďaka tomu získa viac možností pri realizácii napr. Kuchyne tak, aby mal celkový vzhľad čo najviac zjednotený - v rovnakom dekore môže ideálne použiť úchytky, osvetlenie, zásuvky alebo vybrané závesy.
Zmeny zasiahli aj ovládanie systému, všetky spínače sú novo vybavené funkciou soft on / off pre plynulé zapínanie alebo vypínanie svietidiel. Taktiež bol sortiment spínačov rozšírený o nové typy napr. Pre povrchovú montáž.
Na ovládanie sa vzťahuje aj najnovšie technológie v našej ponuke, ktorú nazývame Häfele Connect. Ide o boxy ľahko integrovateľné do systému Loox (vrátane existujúcich inštalácií) pomocou konektorov plug & play a
komunikujúce pomocou technológie BLE (Bluetooth Low Energy) s mobilnými zariadeniami (tabliet, smart phone a pod.). Podmienkou funkčného ovládania je inštalácia aplikácie, ktorá je voľne dostupná pre zariadenia s operačnými systémami Android a iOS. Pomocou tejto aplikácie je možné potom svietidlá nielen ovládať (zapínať, vypínať, stmievať, meniť farby a pod), ale môžeme vytvárať rôzne scény, ktoré nám potom spríjemnia priebeh celého dňa. Napríklad ráno sa môže automaticky zapnúť osvetlenie v šatníkovej skrini a kuchyni na 50% intenzity a večer treba dekoratívne osvetlenie za TV alebo osvetlenie schodov.

zdroj : hafele.cz